Solisten en Ensembles Concours Uitslagen

Resultaten OBM Overijssel Solisten Concours Almelo op zaterdag 1 februari 2020

Jeugd divisie:

  • Renske Blom op dwarsfluit, lid van de Hellendoornse Harmonie; behaalde 81 punten is een 1e prijs.
  • Nadine Gringhuis op dwarsfluit, lid van Wilhelmina Glanerbrug; behaalde 82 punten is een 1e prijs.
  • Dorien Bartels op dwarsfluit, lid van Harmonie Wierden; behaalde 83 punten is een 1e prijs.
  • Rosalie Vehof op dwarsfluit via Kaliber Kunsten School; behaalde 82 punten is een 1e prijs.

4e divisie:

  • Aniek Wildschut op dwarsfluit, lid van Wilhelmina Glanerbrug; behaalde 83 punten is een 1e prijs.

3e divisie:

  • Het duo Bas Arentsen op trombone en Rick Arentsenop bariton, leden van de Koninklijke Enschedese Burger Harmonie; behaalden 82 punten is een 1e prijs.
  • Rick Arentsen op bariton, lid van de Koninklijke Enschedese Burger Harmonie; behaalde 80 punten is een 1e prijs.
  • Rosalie Zijderveld op klarinet lid, van de Hellendoornse Harmonie; behaalde 78 punten is een 2e prijs.
  • Sofie van Gils op dwarsfluit via Kaliber Kunsten School; behaalde 85 punten is een 1e prijs.
  • Harmen Broekhuizen op trompet, lid van Muziekvereniging AMDG Kampen; behaalde 83 punten is een 1e prijs.
  • Bas Arentsen op trombone, lid van de Koninklijke Enschedese Burger Harmonie; behaalde 83 punten is een 1e prijs.

1e divisie:

  • David Nijhof op klarinet, lid van de Muziekvereniging Pr. Bernhard Emst; behaalde 84 punten is een 1e prijs

Resultaten OBM Overijssel Solisten Concours Almelo op zaterdag 2 februari 2019.

Jeugd divisie:

  • Lisa van Otten op hoorn lid van Muziekvereniging Amicitia Delden speelde In the Train en behaalde 83 punten is een 1e prijs.
  • Dorien Bartels op dwarsfluit lid van Harmonie Wierden speelde Strawberry Sarabande en behaalde 81 punten is een 1e prijs.

4e divisie:

  • Rick Arentsen op bariton lid van de Koninklijke Enschedese Burger Harmonie speelde Memory en behaalde 83,0 punten is een 1e prijs.

3e divisie:

  • Bas Arentsen op trombone lid van de Koninklijke Enschedese Burger Harmonie speelde The enchanted Trombone en behaalde 83,0 punten is een 1e prijs.
  • Melle Wassink op trombone lid van Harmonie St-Jan Wierden speelde Sonate in f mineur en behaalde 84,0 punten is een 1e prijs.
  • Hanne Olde Dubbelink op dwarsfluit lid van Muziekvereniging De Eendracht Denekamp speelde Russisches Zigeunerlied en behaalde 87,0 punten is een 1e prijs.

1e divisie:

  • Henri Kollenstaart op bastuba lid van K.C.M.V. Advendo Nijverdal speelde Concerto op 9 nr in d moll en behaalde 88,0 punten is een 1e prijs.