Blaasmuziek Concours Uitslagen

Resultaten van het concert concours gehouden 23 en 24 november 2019 te Enschede.

Zaterdag 23 November 2019

  • Muziekverereniging Juliana uit Uddel (Gld.)
    uitkomend Sectie Fanfare – 5e Divisie
    Dirigent: D.J. van Heerde
    – Onderdeel 1 : The Battle of Varlar – R. Goorhuis
       en behaalde daarvoor 82.00 punten
    – Onderdeel 2 : Voyage with the VOC – W. Vean
       en behaalde daarvoor 82.33 punten

    Gemiddeld 82.17 punten is 1e prijs

  • Kunst na Arbeid uit Hierden (Gld.)
    uitkomend Sectie Fanfare – 4e Divisie
    Dirigent: A. Groeneveld
    – Onderdeel 1 : Les Memoires de Moresnet – T. Zigterman
    en behaalde daarvoor 83.50 punten
    – Onderdeel 2 : Excalibur – J. Bosveld
    en behaalde daarvoor 84.67 punten


Gemiddeld 84.08 punten is 1e prijs

  • Twentse Politie Kapel uit Enschede (Ov.)
    uitkomend Sectie Harmonie – 4e Divisie
    Dirigent : W. Loff
    – Onderdeel 1 : Pacific Dreams – Jac. de Haan
    en behaalde daarvoor 82.83 punten
    – Onderdeel 2 : Gulliver’s Travels – B. Appermont
    en behaalde daarvoor 83.17 punten

    Gemiddeld 83.00 punten is 1e prijs

Muziekvereniging Oefening Baart Kunst uitOtterlo (Gld.)
uitkomend Sectie Fanfare – 2e Divisie
Dirigent: C. Kok
– Onderdeel 1 : Pentagram – J. de Meij
   en behaalde daarvoor 81,50 punten
– Onderdeel 2 : Northern Landscapes – comp: P. Graham; arr.
   L. Vertommen
   en behaalde daarvoor 79.33 punten

Gemiddeld 80.42 punten is 1e prijs

Vereniging Fanfare Constantia uit Menaam (Fr.)
uitkomend Sectie Fanfare – 2e Divisie
Dirigent : P. van Gils
–       Onderdeel 1 : De Ruigewaard – J. de Haan
    en behaalde 90.50 punten
–       Onderdeel 2 : Lake of the Moon – K. Houben
    en behaalde 91.00 punten

Gemiddeld 90.75 punten is 1e prijs met lof en promotie

  • Muziekvereniging Crescendo uit Voorthuizen (Gld.)
    uitkomend Sectie Fanfare – 2e Divisie
    Dirigent: G. Verhage
    –   Onderdeel 1 : The Saga of Haakon the Good – Ph. Sparke
        en behaalde hiervoor 91.00 punten
  • Onderdeel 2 : Flash Back – J. de Haan
    en behaalde hiervoor 89.83 punten

Gemiddeld 90.42 punten is 1e prijs met lof en promotie

  • Muziekvereniging Arti uit Oirschot (NBr.)
    uitkomend Sectie Harmonie – 2e Divisie
    Dirigent: K. Janssen
    –   Onderdeel 1 : Sage Maligna – B. Appermont
        en behaalde daarvoor 84.67 punten

–       Onderdeel 2 : Loch Ness Dances – J. de Meij
    en behaalde daarvoor 85,67

Gemiddeld 85.17 punten 1e prijs met promotie

  • Chr. Muziekvereniging De Bazuin uit Winsum (Gr.)
    uitkomend Sectie Fanfare 1e Divisie
    Dirigent: H. Smit
    –   Onderdeel 1 : Bellum et Pax – S. Roels
        en behaalde daarvoor 86.33 punten
    –   Onderdeel 2 : Glimpses of a life – H. Janssen
        en behaalde daarvoor 85.50 punten

    Gemiddeld 85.92 punten 1e prijs

Chr. Muziekvereniging Eendracht uit Winterswijk (Gld.)
uitkomend Sectie Fanfare 1e Divisie
Dirigent: T. Musch
–       Onderdeel 1 : Galea et Bellum – J. de Haan
    en behaalde daarvoor 85.50 punten
–       Onderdeel 2 : Excalibur – J. v.d. Roost
    en behaalde daarvoor 85.00 punten

Gemiddeld 85.25 punten 1e prijs

Muziekvereniging Lamoraal van Egmont uit Egmond a d Hoek (NH)
uitkomend Sectie Fanfare 1e Divisie
Dirigent: M. De Graaf
–       Onderdeel 1 : Bellum et Pax – S. Roels
    en behaalde daarvoor 83.33 punten
–       Onderdeel 2 : Fychana – L. Fijten
–       Onderdeel 3 : March ( from the Planets) G. Holst, arr. H. v.d. Heide
    en behaalde daarvoor 83.00 punten

Gemiddeld 83.17 punten 1e prijs

Zondag 24 november 2019

Muziekvereniging Harmonie uit Akkrum (Fr.)
uitkomend Sectie fanfare 4e Divisie
Dirigent: G.J. Kroon
–       Onderdeel 1 : Les Memoires de Moresnet – T. Zigterman
    en behaalde daarvoor 84.00 punten
–       Onderdeel 2 : N Dogon – K. Houben
    en behaalde daarvoor 83.83 punten

Gemiddeld 83.92 punten 1e prijs

Sint Caecilia uit Zwaag (NH)
uitkomend in sectie Harmonie 3e Divisie
Dirigent: M. de Graaf
–       Onderdeel 1 : The dark side of the moon – P. Lovatt-Cooper
                                              arr. L. Vertommen
en behaalde daarvoor 83.00 punten
–       Onderdeel 2 : Shalo Tin-Tin Prisoners of the sun – D. Brossé;
                                              arr J. de Meij
     en behaalde daarvoor 79.83 punten

Gemiddeld 81.42 punten 1e prijs

Fanfare CWO (Combinatie Wilhelmina Oranje) uit Groningen (Gr.)
uitkomend Sectie Fanfare 1e Divisie
Dirigent: T. Zigterman
–       Onderdeel 1 : Aragorn – H. Mertens
    en behaalde daarvoor 90.17 punten
–       Onderdeel 2 : Armeense Rapsodie – A. Comitas
en behaalde daarvoor 90.00 punten

Gemiddeld 90.08 punten 1e prijs
met lof

  • Symfonisch Harmonieorkest Amsterdam uit Amsterdam (NH)
    uitkomend in sectie Harmonie 1e Divisie
    Dirigent: L. Bak
    –       Onderdeel 1 : Lochinvar – J. Curnow
        en behaalde daarvoor 84.32 punten
    –       Onderdeel 2 : Entornos – A. Blanquer Ponsoda
        en behaalde daarvoor 83.50 punten

Gemiddeld 83.92 punten 1e prijs prijs

  • Muziekvereniging OBK uit Erp (NBr.)
    uitkomend in sectie Harmonie 1e Divisie
    Dirigent: S. Pijpers
    –   Onderdeel 1 : La Leyenda del Beso – S. Reveriano; arr. D. McLain

    en behaalde daarvoor 86.67 punten
–       Onderdeel 2 : Blue Horizons – F. Cesarini
    en behaalde daarvoor 83.50 punten

Gemiddeld 85.08 punten 1e prijs